Home / ShowBiz / Shkumbim Kryeziu dhe Bardhi vijnë me ‘Bahet mirë’[Video]

Shkumbim Kryeziu dhe Bardhi vijnë me ‘Bahet mirë’[Video]

Ndonëse për Shkumbinin nuk është hera e parë që vjen me bashkëpunim, ai kryesisht i ka sjell me bashkëshorten Mimozën, shkruan Kosovarja.

Pas një pauze mjaft të gjatë rikthimi ishte i fuqishëm për çiftin të cilët ndër vite sollën hite dhe këngë të mbushura dashuri.

Loading...

Ndërsa këtë herë këngëtari i hitit të pa harruar ‘Gentiana’ vjen me një bashkëpunim dhe si gjithmonë Shkumbini nuk i ka ikur stilit të tij por duke u kombinuar aq bukur edhe me Bardhin.

Kënga trajton një tematike cila të jep frymëzim, dhe përçon aq shumë lumturi dhe dashuri dhe duke dhënë motivim, pavarësisht gjithçkaje, jeta është e bukur dhe se për çdo gjë ka shpresë se do behët mirë.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com