Home / ShowBiz / Shkurte Fejza me poza të nxehta nga Mushtishti[Foto]

Shkurte Fejza me poza të nxehta nga Mushtishti[Foto]

Ndonëse ndër këngëtaret e gjeneratës së vjetër, ndër emrat më serioz të skenës muzikore, kur vjen puna për poza, edhe Shkurta ka mësuar mjaftë mirë të pozoj para aparatit fotografik, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e shumë hiteve, e shumë këngëve që kanë frymëzuar edhe trimat e popullin, që i ka kënduar luftës e lirisë, tashmë është dukshëm më moderne në shumë drejtime.

Loading...

Këngëtarja e ka ndryshuar paksa stilin e muzikës, e sidomos stilin e veshjes, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e madhe, na përshëndet me këtë foto dhe këtë pozë sensuale nga vendlindja e saj, Mushtishti. /Kosovarja/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com