Home / ShowBiz / Soni Malaj në fustan të njëjtë si Nora Istrefi

Soni Malaj në fustan të njëjtë si Nora Istrefi

Këngëtaret, Nora Istrefi dhe Soni Malaj duket se kanë bërë xing me njëra-tjetrën me veshje të njëjta, shkruan lajmi.net.

Me këtë fustan Nora është prezantuar në klipin e ri “M’ke mungu”, në duet me Skerdin kurse Soni në një nga paraqitjet e saj.

Loading...

Megjithatë, mbetet të vlerësohet nga ana e juaj se kujt i rrie më mirë?

Nora dhe Soni janë dy artistet shqiptare që shquhen për format trupore bombastike për të cilat kanë ushtruar mjaft shumë në palestër. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

OUT NOW🔥 M’ke mungu ft @skerdiago

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

//www.instagram.com/embed.js

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com