Home / Sport / Super LeBron, shënon nga gjysma e fushës/ VIDEO

Super LeBron, shënon nga gjysma e fushës/ VIDEO

Kalimi i James nga Cleveland në Lakers, ngjalli interesimin për ndeshjen Golden State – Lakers.

Loading...

“Mbreti” regjistroi shifra “double-double” me 15 pikë, 10 kërcime dhe 5 asistime.

Ndër të tjerash, vëmendje tërhoqi edhe momenti kur LeBron shënon nga gjysma e fushës. /Lajmi.net/

Shikoni videon:

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com