Home / Kuriozitete / Takimi mbresëlënës i pronarit me qenin e humbur, jetoi si i pastrehë për tre vjet (Video)

Takimi mbresëlënës i pronarit me qenin e humbur, jetoi si i pastrehë për tre vjet (Video)

Madje, 62-vjeçari kishte vendosur posterë me fotografinë e qenit, si dhe ofronte shpërblim për të gjithë ata që i japin ndonjë informacion, transmeton Telegrafi.

Loading...

“Jorge a je ti. Ku ishte për kaq shumë kohë”, ka thënë Bereziani, ndërsa qeni rënkonte dhe zgjaste putrat e përparme në drejtim të tij.

Fakti që qeni e kishte kapësen në vesh, tregon se është i pastrehë, por i kastruar dhe i vaksinuar, ndërsa nuk përbën rrezik për publikun.

“Po qaj njëjtë sikurse edhe ky qen, ky moment është shumë mbresëlënës”, ka shkruar një prej komentuesve të shumtë.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com