Home / ShowBiz / Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket!

Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket!

Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet, shkruan lajmi.net

Loading...

Reperja nga Prizreni, Tayna siguron të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Në këto dy imazhet e fundit ajo tregon se ka ndryshuar stilin e flokëve, e cila ka ndërruar ngjyrën e flokëve nga e zeza në atë kafe.

Sidoqoftë, Doruntina duket e hatashme ku lirshëm mund të thuhet se hyn në listën e artisteve të pakta që nuk kanë operacione plastike.

Në publik ‘shpërtheu’ me projektin ‘Columbiana’ të cilin e ka në bashkëpunim me reperin, Don Phenom. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com