Home / Opinione / Të ftuarit e Gjykates Speciale janë heronjë të gjallë

Të ftuarit e Gjykates Speciale janë heronjë të gjallë

Të gjithë bashkëluftëtaret tanë nga Ushtria Çlirimtare e Kosovës shpëtimtares së popullit në Kosovë nga gjenocidi serb janë heronjë dhe zhvilluan luftë të drejtë dhe ndershme .

Gjykata e padrejtë imponuar speciale, është poshtëruese për ne por edhe këtë sfidë do e tejkalojmë dhe botës do i tregojmë që ne luftuam për mbijetesë . Krime Gjenocid etnocid kreu Beogradi dhe Serbia fashizoide çetnike barbare e jo ne , një Gjykatë e tillë do duhej ekskluziv për Serbinë .

Loading...

Çdo luftëtar epror i UÇK ‘së janë të pafajshëm dhe kokëlart , kokëulur do duhet jetë Serbia larot e saj nga komuniteti proserborus ndërkombëtar . Ne jemi heronjë të kombit , ata që na fyejnë poshtë e lartë janë ata që Serbia ua ka palluar majkat se këta nëna nuk kanë ! Asgjë nuk na mposht !

Erald Selca

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com