Home / Sport / Të gjithë po flasin për golin e James Rodriguez

Të gjithë po flasin për golin e James Rodriguez

Të udhëhequr nga James Rodriguez, Kolumbia ka arritur ta fitoi 4:2 përballjen ndaj Amerikës.

Loading...

Ishte pikërisht James Rodriguez që hapi serinë e golave, duke shënuar golin më të bukur të mbrëmjes.

Në fitoren e Kolumbisë në listën e realizatorëve u regjistruan edhe Carlos Bacca, Radamel Falcaio dhe Miguel Borja.

Në anën tjetër, golat për Amerikën i shënuan Keyylon Acosta dhe Bobby Wood.

Golin më të bukur të kësaj mbrëmje mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com