Home / Lajme / Tetovë, mbushen gropat në Bulevardin e “Ilindenit” (FOTO)

Tetovë, mbushen gropat në Bulevardin e “Ilindenit” (FOTO)

Komuna e Tetovës ka filluar me mbushjen e gropave në Bulevardin e Ilindenit duke filluar prej te Stacioni i Autobusëve deri në përfundim të bulevardit.

Loading...

“Kemi fiiluar me mbushjen e gropave prej te Stacioni i Atuobuësve dhe në tërësi bulevardin e Ilindeti deri në përfundim, kjo ka qenë më e dëmtuar dhe ne do të vazhdojmë edhe në disa rrugë tjera, pasi kemi filluar që të përgatitemi edhe për dimër që ngricat, bora dhe shiu mos i dëmtojnë më shumë rrugët” thonë nga komuna e Tetovës.

Sipas tyre mbushja e gropave dhe asfaltimi i disa rrugëve do të vazhdojë edhe ditëve në vijim.

Ndryshe mbushjen e gropave e kryen kompania Euro Invest-ING.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

x

Check Also

Ali Ahmeti: Bujar Osmani është i pastër

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në TV21 ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com