Home / ShowBiz / Tjetër dasmë në “Windsor”, martohet mbesa e Elisabeth II (Foto)

Tjetër dasmë në “Windsor”, martohet mbesa e Elisabeth II (Foto)

Oborri mbretëror britanik ka qenë sërish në qendër të vëmendjes këtë të premte, për shkak të dasmës së mbesës së Mbretëreshës Elisabeth II, Princeshës Eugenie dhe partnerit të saj të hershëm, Jack Brooksbank, një tregtar vere, ceremoni kjo e zhvilluar në “Windsor”.
AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com