Home / ShowBiz / Tolgahan dhe Almeda blejnë vilë super të shtrenjtë në Stamboll

Tolgahan dhe Almeda blejnë vilë super të shtrenjtë në Stamboll

Mediat kanë bërë të ditur se aktori turk Tolgahan Sayışman dhe gruaja e tij Almeda Abazi e kanë blerë një vilë super të shtrenjtë në Stamboll, transmeton lajmi.net.

Loading...

Sipas ‘Iconstyle’, ideja e vilës erdhi duke qenë se dyshja po bëhen prindër dhe familja e tyre po zgjërohet.

Vila 4- katëshe ndodhet në qytetin e Stambollit dhe i ka kushtuar çiftit plot 4 milionë e 500 mijë lira turke. Shtëpia do të ketë një pishinë që mund të shfrytëzohet edhe gjatë dimrit dhe një kopsht të madh. Çifti pritet të zhvendoset në fund të këtij muaji në vilën e re./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com