Home / ShowBiz / Tupac është gjallë? 22 vjet më pas ende mister vdekja e tij!

Tupac është gjallë? 22 vjet më pas ende mister vdekja e tij!

Tani, dëshmitë e bombës kanë dalë pasi një njeri që pretendon se ishte pjesë e ofertës së shpëtimit të Tupac lëshoi ​​një video në internet duke diskutuar fluturimin e tij të dyshuar në Barbados, shkruan dailystar transmeton lajmi net.

Loading...

Michael Nice thotë se e ndihmoi reperin të fluturojë jashtë SHBA-së para se vëllai i tij të ndihmonte në një jetë në Kubë, një eksperiencë që ishte “si një ikje nga burgu”.

Dhe mrekullisht, ai gjithashtu ka publikuar pamjet e avionit privat që thotë se ishte çelësi i largimit të muzikantit.

Ai pretendon se grupi mori informacion se një hit ishte shtyrë për vdekjen e Tupac dhe puna e Michael ishte ta evakuonte atë nga Las Vegas.

Më 7 shtator 1996, Michael mori informacione se klienti i tij ishte qëlluar gjatë një prite dhe jeta e tij ishte në rrezik serioz.

Ditë më vonë, ai thotë se ishte ngarkuar me nxjerrjen e reperit nga vendi përpara se dikush të përfundonte punën. Sipas Michael, kompania e sigurimit që ai punoi bëri një donacion anonim në spital ku Tupac ishte duke qëndruar në këmbim për ta që më pas e shpalli atë të vdekur.

Më 13 shtator lajmet bënë bujë ku Tupac kishte vdekur pasi vuante nga gjakderdhje të brendshme për shkak të plagëve me armë zjarri./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com