Home / Sport / Welbeck thyen këmbën

Welbeck thyen këmbën

Sulmuesi anglez ka thyer këmbën dhe pamjet duken vërtetë të rënda, shkruan lajmi.net.

Lëndimi i tij erdhi kur po luhej minuta e 26’ e takimit.

Loading...

Shpresojmë që Welbeck ta kalojë me lehtësi këtë lëndim që në pamje duket i rëndë.

Shikoni pamjet: /Lajmi.net.


AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com