Home / ShowBiz / Xherdani apo Graniti? Korab Shaqiri zgjedh këtë lojtar për një arsye

Xherdani apo Graniti? Korab Shaqiri zgjedh këtë lojtar për një arsye

Ai ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net ku ka zgjedhur në mes të estradës, shkruan lajmi.net

Korabi vihet në siklet gjersa i duhet t’i ndajë disa nga artistët shqiptarë edhe pse ka raporte të mira me secilin prej tyre.

Loading...

Se kë zgjedh në mes futbollistëve, Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit e mësoni në storien e mëposhtme.

Sa i përket projekteve muzikore është mjaft aktiv duke mos lënë anash as koncertet dhe mbrëmjet e ndryshme. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com