Home / Sport / Zhegrova: Sonte isha i pafat

Zhegrova: Sonte isha i pafat

Edon Zhegrova ka thënë se sonte ishte i pafat, mirëpo është i lumtur me fitoren e Kosovës.

Loading...

“Normalisht pak i pafat, por tri pikë ishin të rëndësishëm për ne. Të gjithë futbollistët kanë dhënë maksimumin”, ka thënë Zhegrova pas ndeshjes, raporton “lajmi.net”.

Ai ka thënë po ashtu se ndihet i lumtur që Challandes i ka dhënë mundësinë për të startuar sonte. Zhegrova luajti 90 minuta në këtë ndeshje.

“Normalisht, për mua si një 19 vjeçar ishte një ndjenjë e mirë që trajneri ma dha këtë mundësi. Unë e kam shfrytëzuar këtë dhe kam dhënë maksimumin për Kosovën, ashtu sikurse bëj gjithmonë”, ka thënë ai.

“I falëndëroj të gjithë tifozët të cilët sa herë luaj në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë me kanë përkrahur kaq shumë”. /Lajmi.net/AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com