Home / Sport / ZYRTARE: Kosova me një mungesë të madhe kundër Ishujve Faroe

ZYRTARE: Kosova me një mungesë të madhe kundër Ishujve Faroe

Shtabi teknik i ekipit kombëtar, thuhet në njoftim, është duke shikuar mundësitë për të gjetur një zgjidhje dhe për ta ftuar një futbollist tjetër si zëvendësim për Kolollin, i cili do të kthehet në shtëpi dhe nuk do të udhëtojë fare në Ishujt Faroe.

Loading...

Kujtojmë se mbrëmë Kosova shënoi fitore kundër Maltës me rezultat 3-1.

Ndeshjen e ardhshme Kosova e luan më 14 tetor në udhëtim te Ishujt Faroe.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com