Home / Sport / ZYRTARE: Ky është trajneri i muajit shtator në Premierligë

ZYRTARE: Ky është trajneri i muajit shtator në Premierligë

Premierliga angleze ka përzgjedhur trajnerin më të mirë të muajit shtator.

Ky çmim i ka takuar me plot meritë trajnerit të Wolves, Nuno Espirito Sante.

Loading...

Gjatë muajit shtator, Wolves ka arritur tri fitore dhe një barazim në Premierligë, ndërsa nga Liga e Kupës është eliminuar vetëm pas ekzekutimit të penalltive nga skuadra e Leicester City./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com